Robert Thams - VD och grundare, marknadsanalytiker
08-545 87 851
0708 783 727
robert@thams-nyas.com

Per Nyås - Partner, marknadsanalytiker
08-545 87 852
0703 479 092
per@thams-nyas.com
Katja Larsson Westergren- Projektledare/Marknadsanalytiker
08-545 87 856
0703 603 154
katja@thams-nyas.com
Kim Hedelin - Projektledare/Marknadsanalytiker
08-545 87 854
0700 234 141
kim@thams-nyas.com
Veronica Christaller - Projektledarassistent
08-545 87 850
0738 904 469
veronica@thams-nyas.com
Erik Hellquist - Projektledare (Hong Kong)
08-545 87 850
erik@thams-nyas.com

Anna Norén - Projektledare (London, UK)
08-545 87 850
anna@thams-nyas.com

Torbjörn Milläng - Maknadsanalytiker (Los Angeles, USA)
08-545 87 850
torbjorn@thams-nyas.com

Stefan Rönnquist - Marknadsanalytiker (Asia-Pacific)
08-545 87 850
stefan.ronnquist@tomorrow.com.hk

Glen Greer - Marknadsanalytiker (Atlanta, USA)
+1 706 353 8815
web031@gmgreer.com

Janne Dela Cruz - Distant Support (Manila, Philipinnes)
08-545 87 850
janne@thams-nyas.com

Ylva Thams - Ekonomi & administration
08-545 87 850
ylva@thams-nyas.com
Thams & Nyås Management AB | Jungfrugatan 30 | 114 44 Stockholms
Tel. 08-545 87 850 | Fax 08-545 87 859 | E-mail: robert@thams-nyas.com
 MS Explorer 5+, 800x600+
© Thams & Nyås Management AB, 2010